in

«Взяли Одесу, усунули Зеленського!» — скандальний російський блогер відзначився новою порцією абсурду

Російський дизайнер і блогер Артемій Лебедєв, який 22 січня 2023 року був внесений до списку санкцій України публічних діячів, які «закликають до агресивної війни», вимагає окупантів повернути «свої» території. Чоловік відзначився новою порцією абсурду, стверджуючи, що Україна – це російські землі, але вони були «помилково» подаровані нашій країні.

Лебедєв розмістив новий випуск свого шоу у YouTube-каналі. Він попросив російську армію якнайшвидше захопити Одесу та усунути Зеленського від влади. Артемій стверджує, він проти війни та насильства, але мріє силою взяти південь України та літати до Одеси на відпочинок.

«Моя думка ніколи не змінювалася, я завжди проти будь-яких воєн, насильства, агресії. Це не мій стиль поведінки, я вважаю, що всі питання треба вирішувати дипломатичним шляхом… Російські війська завойовують російські території, які завжди були російськими, але просто вони помилково були подаровані Україні, а Україна вирішила, що тепер можна не пускати туди росіян. Звичайно ж, я за те, щоб російські війська взяли Одесу, усунули Зеленського від влади, відкрили кордони й скасували візи», – видав скандальний блогер.

Дизайнер продовжив – він не може вплинути на ситуацію, але в його силах записувати позбавлені сенсу звернення загарбникам, щоб мотивувати їх на нові злочини. Оскільки Артемій «проти агресії», він не вважає обов’язковим під час повернення Одеси вбивати людей.

Ця заява шокувала українців, які залишили свої коментарі в мережі:

  • «Усі питання треба вирішувати дипломатичним шляхом. Російські війська, поверніть Одесу. Шиза»,
  • «Я проти воєн, проти агресії. Але за те, щоб російські війська ще трохи повоювали, повбивали й просунулися до Одеси. Вам не здається, що він суперечить сам собі?»,
  • «Хоче с*ка, щоб ще трохи повоювали. До Одеси хоче! Ну так п*зд*й в окоп, на фронт»,
  • «А дітей своїх він туди відправив?»,
  • «Запам’ятаємо тебе лицемірне гаденя».

«Кликав мене на побачення!» — Ксенія Мішина пригадала, як її «клеїв» російський актор Сергій Гармаш

«Кучері тебе зробили!» — відомий шеф-кухар Євген Клопотенко збрив вуса та змінив зачіску