in

Біля сакури і з гербом: Настя Каменських показала «чесні» фото без фільтрів

Українська співачка Настя Каменських поділилася з шанувальниками новими фотографіями, на яких позувала в худі кольору хакі з тризубом. Локацію вона вибрала дуже красиву — біля сакур.

Знімки вийшли дуже гармонійними і зворушливими, адже на них знаменитість постала у всій природній красі. Каменських не стала наносити яскравий макіяж, віддавши перевагу натуральності.

Кучеряве волосся вона розпустила, що додало її образу ще більше ефектності.

«Сакура — один із символів швидкоплинності життя. У якийсь момент вона розквітає, даруючи свою красу всім навколо, а вже скоро її чарівний цвіт опадає, залишаючи після себе лише спогади про прекрасне», — написала Каменських під фото.

Вона додала, що з особливим теплом згадує момент, коли в турі, перед концертом у Рівному, вона заїхала до наших військових у Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни. Тоді вона мала можливість приєднатися до глобальної акції «Greening of the Planet» і посадити сакуру власноруч. Цей проект об’єднує людей з усього світу, а завдяки його ініціативі мільйони дерев з’являються на нашій планеті.

«Такі моменти нагадують мені про цінність життя і можливості, які воно нам дарує. А спогади про цей день досі надихають кожен день і дають сили триматися, продовжуючи свою справу», — додала Каменських.

Слідчі були шoкoвані знaхідкoю — готiвка була у кoжнiй щiлuні! Такої суmu кoштiв вонu ще не бaчuлu

Козерогам — шок і страх, Дівам — подарунок долі: гороскоп по картах Таро на 16 червня