in

«Цієї людини для мене не існує» — Маша Єфросиніна, після хейту в свою сторону, швидко «перевзулась» і звинуватила Горбунова

Українська телеведуча Маша Єфросиніна з лайкою накинулася на підписників, які звинуватили її в підтримці свого давнього друга – продюсера Юрія Горбунова, який потрапив у скандал через зйомки серіалу за державні кошти. Зірка змушена була зізнатися, що з 2021 року він «перестав для неї існувати».

Єфросиніна заявила, що в пості про небажання брати участь в публічних скандалах не йшлося про Горбунова. Ведуча в Instagram попросила фанатів не додумувати.

«Та від**біться ви від мене з тим Горбуновим. Ця людина припинила особисто для мене своє існування ще у 2021 році. Я писала про те, що, якщо ви виборюєте свою правду, ви злі на щось, не треба постійно потребувати тих самих проявів від мене в кожному такому випадку», – написала Маша Єфросиніна.

Знаменитість поскаржилася, що має безліч справ, страхів та обовʼязків. Ведуча також дорікнула шанувальникам, що їм байдуже на її переживання.

«Чому я вас не цікавлю як людина, а лише як об’єкт, який треба роз**бати? Люди, шановні, думайте, а не додумуйте! Нам всім п**да з таким відношенням одне до одного», – вилаялася Єфросиніна.

Нагадаємо, що напередодні зірка написала пост, в якому виправдалася за мовчання в публічних скандалах. Підписники ведучої звинуватили її в спробі захистити Горбунова, адже знаменитості були близькі.

Продюсер виграв тендер на знімання 24-серійного комедійного серіалу за 33 млн гривень про айтівців. Горбунов на прикладі Охлобистіна пояснив, нащо знімає серіал за державні гроші. Українці ж дорікнули зірці, що захисникам України на передовій потрібна зброя, авто і дрони, а не жарти.

Зірка радянського кіно Івар Калниньш з ненавистю відрікся від Росії і розповів, як все російське у світі викликає негатив

ПІСЛЯ СКАНДАЛУ З ТЕНДЕРОМ НА 33 МІЛЬЙОНИ ВИЯВИЛОСЯ, ЩО ГОРБУНОВ ЩЕ Й МАЄ ОРДЕНА: ОТРИМАВ «ЗА ЗАХИСТ»