in

«Мене зробили злочинцем!» — Юрій Горбунов в істериці заявив, що віддасть свій орден військовим і зізнався, як її отримав

Відомий український ведучий та продюсер Юрій Горбунов, який відмовився знімати комедійний серіал «СМТ Інгулець» за гроші з держбюджету після гучного скандалу, вирішив віддати ще й свій орден. За словами артиста, на отримання нагороди його висунули військові, яким він тепер і хоче віддати відзнаку.

Такий коментар Горбунов дав під час телефонної розмови з ведучими ISLND TV. Продюсер наголосив, що нагороду навіть в руках не тримав 

Орден «За заслуги» ІІ ступеня шоумену вручили за волонтерську діяльність та благодійні концерти у період війни ще в серпні минулого року. Про це Горбунов нібито дізнався від друзів.

«Коли ми звернулися в представництво відділу з питань нагород, нам сказали: «Вас представили військові до ордена. Ми не могли їм відмовити». Тільки до того моменту ми для військових дали близько 70 концертів… На той момент наша спілка передала ЗСУ близько 400 авто, а сьогодні це більше 800″, – пояснив продюсер.

Зірка заявив, що йому приємно бути нагородженим, але фізично цей орден йому ніхто не вручив.

«Знаєте, ми говоримо про військових і ордени, і ви маєте рацію – слова «орден» і «невійськовий» погано пишуться. Я готовий віддати цей орден будь-кому з військових, які зараз на передку. У мене його немає фізично, але якщо мені його дадуть, я готовий передати туди. Або хай зараз перепишуть на будь-якого героя», – заявив шоумен.

Також ведучий наголосив, що готовий віддати все потрібне на передову, але хоче, щоб працювала і кіноіндустрія.

«Тепер мене зробили злочинцем… Я дуже хочу, щоб працювала економіка і моя індустрія. Я розумію, що є основний фронт… Коли мені зараз телефонують військові з підтримкою в приватних розмовах і кажуть: «А ми дивимося твоє «Скажене весілля». Бо це комедія, ми хочемо позитивних емоцій». Ми хочемо таку саму комедію зняти. Я ще раз наголошую, вона не про Поворознюка», – сказав шоумен.

Нагадаємо, Горбунов виграв тендер на зйомку 24-серійного комедійного серіалу за 33 млн гривень. Реалізація проєкту була запланована компанією «Прототип Продакшн», власником якої і є ведучий. На прикладі Охлобистіна він пояснив, навіщо знімає серіал за державні гроші. Українці ж дорікнули зірці, що захисникам України на передовій потрібна зброя, авто та дрони, а не жарти.

Назвали борщ російським супом: Наталка Денисенко розкрила фінал конфлікту у Туреччині

Шок! На Вінничині мобілізували інваліда дитинства, якого матір годує з ложки