in

«Ми над цим працюємо» — «найкраща співачка Росії» Анна Асті вирішила заспівати українською мовою та заговорила про любов до Батьківщин

Опальна співачка Анна Асті планує записати пісню українською мовою, яка буде асоціюватися у неї з любов’ю до батьківщини. Таку цинічну заяву вона зробила під час прямого ефіру в Instagram.

Вона розповіла, що зараз займається пошуком пісні, в яку вона вкладе всю душу і яка буде асоціюватися з Україною і тією землею, звідки вона родом.

«Було питання, пов’язане з тим, чи хочу я записати українську пісню коли-небудь. Насправді, дуже хочу. Так! І ми над цим працюємо. Просто поки не знайшли пісню, яка підходила б. Тому що мені хочеться, щоб ця пісня була прям така душа-душа неймовірна», — сказала Асті.

Блогер Богдан Беспалов вважає, що така заява Асті говорить лише про те, що вона стала рупором Кремля. За його словами, вона зараз просуває пропагандистські наративи про «братні народи».

Хоча є й інша думка. Можливо, Асті намагається всидіти на двох стільцях. У зв’язку з тим, що зараз росіяни стали небажаними, вона може спробувати повернутися в Україну, але навряд чи українці пробачать їй зраду.

«Отримав п**ди» — шоумен Володимир Остапчук побився з малолітками, які ображали його дружину

Продюсерка Ірина Горова замилувала фото 25-річної доньки та підрослого сина від Потапа