in

«Це наш свідомий вибір!» — Максим Галкін зізнався, де перебуває наразі із сім’єю

Ввечері, 8 жовтня російські пропагандистські телеграм-канали розповсюдили фото, на якому видно, як зіркове подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна, які опинилися в епіцентрі бойових дій в Ізраїлі, знаходяться в аеропорту Тель-Авіву. За примущеннями, вони намагалися вилетіти до Латвії, де у Примадонни є власний будинок.

Однак, всі ці міфи комік розвіяв, розмістивши своє відеозвернення в Інстаграм. Він повідомив, що наразі перебуває на своїй Батьківщині, куди емігрував на початку 2022 року після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

«Більше півтора роки тому ми з сім’єю поїхали з Росії. Скільки б не намагалися називати наш від’їзд втечею — це неправда. Біжать від загрози, а нам нічого не загрожувало. Як і Росії нічого не загрожувало у лютому 2022 року. Чому ми поїхали я пояснювати не буду, тому що розумні знають, а дурням повторювати — марно«, — розповів гуморист.

Як відомо, мама Галкіна — єврейка і тому разом із Аллою Борисівною вони прийняли рішення не покидати ізраїльтян у такий важкий для них період, а залишатися тут і допомагати місцевим жителям.

«Ми вибрали Ізраїль. Тому що я люблю цю країну, тому що мені тут спокійно, тому що ми з Аллою відчуваємо себе тут своїми, не чужими. Також як ми завжди відчували себе в Росії. Я — єврей по мамі, тому ми вибрали Ізраїль. І ні хвилини про це не пошкодували. І сьогодні, в ці важкі і сумні для Ізраїлю дні, ми тут. Ми навіть не розглядали можливість кудись поїхати, хоча вона є», — підсумував Галкін.

Зіркове подружжя Максима Галкіна та Алли Пугачової втікає з епіцентру бойових дій в Ізраїлі: їх помітили в аеропорту

«Я була абсолютно щирою»: Каменських відреагувала на хейт після інтерв’ю Єфросиніної