in

«Люди просто шоковані!» — довгонога білявка Оля Полякова назвала справжню вікову різницю зі своїм 60-річним чоловіком

Українська співачка Оля Полякова не приховує, що її чоловік, бізнесмен Вадим Буряковський помітно старший від неї.

У новому випуску YouTube-проєкту «Дорослі дівчата» артистка зазначила, що різниця у віці між ними складає 16 років. За словами Полякової, коли вони 20 років тому одружувалися, оточення її коханого намагалося відмовити його від весілля:

«У мене з моїм чоловіком різниця у віці 16 років. Йому всі казали: «Вона тебе кине, що ти робиш». Зараз всі ці люди, вони просто шоковані, що ми вже 20 років живемо. Він тоді мені сказав цю фразу: «Щастя вартує кожної секунди». Коли він тоді в це пірнав, будучи 40-річним чоловіком. Я лише сьогодні розумію, що таке 40 років, це нічого! Він же такий же був. В нього ж теж були крила. 23-річна дівчина, в яку він просто закохався. Йому було все одно, хай вона його роздягне, нехай вона його збанкрутує, нехай вона забере все, але дасть йому те щастя, яке він відчував», — сказала Полякова.

На думку виконавиці так вчинити могла лише смілива людина – обрати себе і своє щастя.

Зазначимо, що Оля Полякова вийшла заміж за українського бізнесмена Вадима Буряковського 11 вересня 2004 року. У подружжя є двоє спільних дітей – 18-річна Марія і 11-річна Аліса.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова показала себе у найбільшій вазі. Артистка набрала 22 кілограми після другої вагітності і важила 86 кілограмів.

Захисник України та герой мемів Чоткий паца Іван Мартинов одружився та показав свою обранницю

5-річний Матвій, який є автором хіта «Скоро вже буде Паска», похизувався своїм господарством