in ,

«Я йду з Мастер Шеф» — Ектор-Хіменес Браво шокував новиною та показав свою заміну

Ектор-Хіменес Браво родом із далекої Колумбії та своїм другим домом він вважає Україну. Саме тут Ектор хоче прожити свою старість і він не поїхав з країни навіть після початку повномасштабної війни. Ба більше, Ектор активно волонтерить і допомагає українцям, які цього потребують.

Варто відзначити, що Ектор отримав українське громадянство і є повноправним жителем нашої держави. А все починалося у 2009 році, коли Ектор отримав пропозицію від крупної міжнародної компанії розробити концепцію ресторанів, які планували відкривати у Києві. Після цього проєкту Ектор отримав і інші пропозиції від престижних київських готелів  і розробляв концепцію для їхньої кухні.

У 2011 році на телеканалі СТБ виходить перший сезон кулінарного шоу “МастерШеф”, де Ектор Хіменес-Браво стає суддею. Колумбійський кулінар так сподобався українській аудиторії, що він став незмінним суддею всіх випусків “МастерШеф” з 2011 по 2022 роки. І поки інші судді змінювали один одного, Ектор ніколи не покидав проєкт і був його головною родзинкою.

За допомогою саме цього кулінарного проєкту Ектор здобув славу та всенародну українську любов.

Втім, нещодавно Ектор приголопшив прихильників гучною заявою. У своїх Інстаграм-сторіс чоловік написав:

«Більше не можу це приховувати. Я йду з Мастер Шеф…»

Та виявилось, що кулінар просто жартує. Вже у наступній сторіс чоловік показав, хто ніби-то його замінить. На знімку песик Ектора сидів на суддівському стільці і суворо дивився.

«Як вам новий суддя?» – жартома запитав Ектор.

Так, Ектор Хіменес-Браво просто вирішив пожартувати зі своїми прихильниками. Насправді, йти з кулінарного проєкту він не збирається.

До слова, Ектор в Україні займається не лише зйомками “МастерШеф”. Чоловік має ще 2 власних ресторани високої кухні у Києві і кондитерську з авторськими рецептами.

Цікаво, що Ектор вже встиг обзавестись власною нерухомістю в Україні. Так, кулінар має власний будинок в Ірпені, що на Київщині. Саме там він і живе.

«Не відповідала взаємністю» — початок історії кохання президента України та першої леді зі шкільної парти

Російський актор Кирило Сафонов, який нещодавно заговорив українською, раптово виправдався перед путіністами