in ,

«Тітушки вдови Да Вінчі»: Кондратюк різко накинувся на Михайлову

Відомий український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк накинувся на Аліну Михайлову, яка була нареченою загиблого військового Дмитра Коцюбайла. Ігор Кондратюк назвав «тітушками вдови Да Вінчі» людей, які захистили дівчину і помстилися Тарасу Чорновілу, який обізвав Михайлову. Гнівний пост він залишив на своїй сторінці в Twitter.

«Є «Вовки Да Вінчі» — доблесний героїчний підрозділ захисників Вітчизни, створений Героєм України, великим воїном Дмитром Коцюбайлом. А є «тітушки вдови Да Вінчі» — безчесна зграя боягузів на службі депутатки Київміськради», — написав Кондратюк.

Пізніше Кондратюк видалив свій пост.

Аліна Михайлова також відреагувала на відео, на якому видно, як Тараса Чорновіла, який обізвав дівчину, кидають у сміттєвий бак. Вона щиро заявила, що вона цьому рада.

«У соцмережах гуляє відео, де колишнього регіонала, політичну повію і керівника штабу Януковича кидають у смітник. По-перше, неймовірно рада, що славні традиції сміттєвої люстрації живі. Регіонали і зрадники повинні оглядатися, а не «умнічать» по телебаченню», — написала Анна Михайлова у своєму Twitter.

Український політичний діяч Тарас Чорновіл у грубій формі висловився на адресу Аліни Михайлової — нареченої загиблого командира батальйону «Вовки Да Вінчі» Дмитра Коцюбайла.

У своєму Telegram-каналі Чорновіл звинуватив дівчину в роботі «на зелену владу», назвавши її «подолігархічною шмарою».

Аліна була гостею програми, яку вела журналістка Яніна Соколова.

Пізніше Чорновіл видалив свій пост, оскільки користувачі Мережі були дуже обурені таким висловлюванням. Також він опублікував нове повідомлення з виправданням.

На Херсонщині росіяни вбили священника, який у храмі роздавав гуманітарку: історія отця Миколая та фото

Окупанти взяли в полон брата соліста Quest Pistols (відео)