in

Ексчоловік Ані Лорак показав, куди повіз нову дружину у медовий місяць

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу після весілля повіз свою нову дружину Лілію у медовий місяць.

Мурат, який має турецьке громадянство і після повномасштабного вторгнення прийняв рішення залишитися в Україні, разом з коханою поїхав на свою батьківщину – до Туреччини.

Про це Мурат розповів у сторіз своєї сторінки в Instagram. Бізнесмен розмістив декілька кадрів, на яких спочатку позує з дружиною біля гори Чудните Скали у Болгарії, а далі – як на машині в’їжджає до Туреччини.

Певно, Налчаджиоглу вирішив сумістити корисне з приємним – побачитися з родичами, а також разом з Лілією відсвяткувати своє нещодавнє весілля. Мурат також поділився кадром, на якому зображений зі своєю сестрою, на яку дуже схожий.

Нагадаємо, що колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу вдруге одружився 4 червня цього року. За дружину турецький бізнесмен взяв киянку Лілію, яка працює візажисткою. До цього пара зустрічалася майже три роки. Освідчився Мурат обраниці восени 2021 року.

Мурат активно допомагає Україні і не виїхав з нашої країни, хоча мав таку можливість, коли до неї вторглася країна-терористка росія. А от його ексдружина, співачка-зрадниця Ані Лорак після 2014 року продовжила співати і жити в росії. Про війну в рідній Україні артистка мовчить, натомість продовжує давати концерти в росії.

«Не мають розуму»: росіяни серйозно прорахувалися з підривом Каховської ГЕС — Данілов

Ексдружина Володимира Остапчука відверто відповіла, чи підтримав він її після звістки про важку хворобу