in

«Або дрони, або серіали»: Ігор Кондратюк жорстко накинувся на колегу Юрія Горбунова щодо використання державних коштів

Український продюсер Ігор Кондратюк гостро відреагував на державне замовлення виробництва серіалу у компанії шоумена Юрія Горбунова. Закупівлю вартістю 33 млн здійснювало держпідприємство, підпорядковане Міністерству культури. Відповідне відеозвернення до колеги та керівництва Мінкульту Кондратюк опублікував у середу, 19 липня.

Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України», що підконтрольне Міністерству культури, уклало угоду з фірмою 52-річного шоумена Юрія Горбунова «Прототип продакшн», щоб той зняв новий серіал за понад 33 млн бюджетних гривень. Відповідний тендер опублікований на порталі «Прозорро».

Закупівлю прокоментував продюсер Ігор Кондратюк, який обурився щодо доцільності витрати коштів на серіал, коли на фронті бракує дронів.

«Сьогодні з’явилося дві новини: одна – це Сергій Притула і його фонд оголосили новий збір для розвідників Міністерства оборони на 120 млн грн, а інша новина – це те, що держава виділяє 33 млн грн на виробництво серіалу «СМТ Інгулець» продакшену, який очолює мій добрий колега Юрій Горбунов. У мене трошечки розриває бошку«, – сказав Кондратюк.

Продюссер зазначив у відеозверненні, що, за даними херсонських нацгвардійців, на фронті не вистачає озброєння, а люди стали менше донатити. Тож, на думку Кондратюка, через такі закупівлі українці скоро будуть сповідувати принцип «моя хата скраю».

«Шановний Юра. На чорта зараз використовувати державні 33 млн, коли в країні не вистачає дронів і засобів для боротьби з дронами росії? Навіщо? Я звертаюся публічно, бо знаю, що ти не шантажем взяв ці гроші, їх тобі виділили. І може це відео почують ті, що тобі їх виділили. Може, у них хоч щось спрацює», – обурився продюсер.

Насамкінець Кондратюкзакликав керівництво країни та центральних відомств не використовувати державні кошти ні на що, окрім критичної інфраструктури та Збройних Сил України.

Додамо, що в тендерній документації також міститься скарга до Держаудитслужби стосовно неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі.

Додамо, що в тендерній документації також міститься скарга до Держаудитслужби стосовно неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі.

Юрій Горбунов планує зняти новий серіал за понад 33 млн бюджетних гривень

«Кошти на ЗСУ, а Юрка на фронт»: українці різко відповіли Горбунову на виправдання зйомок серіалу за державні гроші